Ku soo dhowow dukaankeenna internetka!

Mitsubishi-M009T80472 matoorrada Bilowga ah

Sharax Gaaban:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6035634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Faahfaahinta alaabta

CODKA OEM

Gawaarida la adeegsan karo

Adeeg

Xirxirida

Calaamadaha alaabta

M009T80472 Danab [V] 24
Awood [kW] 7
Wareeg CW
Cabirka A [mm] 92
Cabbirka B [mm] 47
Maya / ilig [qty. ] 12
Maya / ilko (ku habboon) [qty. ] 12
Maya / tiro. godad [qty. ] 3
Maya / tiro. godadka leh dunta [qty. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Hore:
  • Xiga:

  • NAXARIISO 0051516401
    NAXARIISO 0061511501
    NAXARIISO 0061516901
    DUGSIGA 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    REAL 20437436BN
    REAL 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    GUDDIGA 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    NAXARIISO A0051516401
    NAXARIISO A0061511501
    NAXARIISO A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    DULMAN M009T80472
    DULMAN M009T80473
    DULMAN M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3FFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    CARGO 113851
    Qaybaha HC CS1463
    LUCAS LRS2416
    NAXARIISO A0071514601
    NAXARIISO 0071514601
    Samee Model Nooca Sanadka Macluumaad
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP

    Dhammaan alaabooyinkayagu waxay bixiyaan adeeg damaanad qaad ah oo hal sano ah. Haddii ay jiraan wax dhibaato ah oo tayo leh oo ku saabsan badeecada lafteeda laga soo bilaabo taariikhda la iibsaday, ka dib markii la xaqiijiyo waaxdayada kormeerka tayada, waxaan ku siin doonnaa alaabooyin cusub oo bilaash ah.

    Himilada Shirkadeed: Ku qanacsanaanta Macaamiisha ayaa ah hadafkeenna, waxaanan si daacad ah u rajeyneynaa inaan dhisno xiriir dheer oo xasiloon oo iskaashi lala yeesho macaamiisha si wadajir ah loo horumariyo suuqa. Shirkaddeenu waxay u tixgalineysaa "qiima macquul ah, waqti wax soo saar hufan iyo adeeg wanaagsan iibka kadib" oo ah caqiidadeena. Waxaan rajeyneynaa inaan lashaqeyno macaamiil badan horumarin iyo waxtar labada dhinac ah. Waxaan soo dhaweyneynaa iibsadayaasha suurtagalka ah inay nala soo xiriiraan. Dhibaatooyinka ugu badan ee u dhexeeya alaab-qeybiyeyaasha iyo macaamiisha waxaa sabab u ah wada-xiriirka liita. Dhaqan ahaan, alaab-qeybiyeyaasha way diidi karaan inay wax ka weydiiyaan waxyaabaha aysan fahmin. Waxaan u jajabineynaa caqabadahaas si aan u hubinno inaad u hesho waxa aad rabto heerka aad filayso, markaad rabto. Waqtiga bixinta ugu dhakhsaha badan iyo badeecada aad rabto waa Habkayaga.

    Waxaan haynaa sanduuqa midabaynta & sanduuqa wax lagu rido ee dhexdhexaadka ah, iyo sanduuqa wax lagu rido ee wax lagu shubo oo badeecad kastaa ku raranayso hal sanduuq oo ay ku qoran tahay dhammaan macluumaadka ku qoran, sanduuqyadana waxaa lagu buuxin doonaa kartoon, kartoono ayaa lagu buuxin doonaa sariirtaada.

    Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir