Ku soo dhowow dukaankeenna internetka!

Beddelaha-0124655012

Sharax Gaaban:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 74208628992 204, 204


Faahfaahinta alaabta

OEM Code

Gawaarida la adeegsan karo

Calaamadaha alaabta

0124655012 Danab (V) 24
Amperage (A) 110
Wareeg CW
Nooca pulley Go'an
Pulley Grooves 8
Ballaca wadnaha (mm) 73
B + Terminal (30) M8
Furaha Furaha 167

  • Hore:
  • Xiga:

  • DUGSIGA 124555036
    DUGSIGA 124655012
    DUGSIGA 124655019
    DUGSIGA 124655500
    DUGSIGA 986049350
    DUGSIGA 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RELAULT GAADIIDKA IND.) 5010589551
    RVI (RELAULT GAADIIDKA IND.) 7420466317
    RVI (RELAULT GAADIIDKA IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Samee Model Nooca Sanadka Macluumaad
    GAADIIDKA RENAULT KERAX 460.32 2006 - 12800cc, 461HP
    GAADIIDKA RENAULT KERAX 500.32 2006 - 12800cc, 500HP
    GAADIIDKA RENAULT MAGNUM DXi 13 440.19 2009 - 12800cc, 440HP
    GAADIIDKA RENAULT MAGNUM DXi 13 460.18 T 2006 - 12800cc, 461HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500HP
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500HP
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500HP
    Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir