Ku soo dhowow dukaankeenna internetka!

Beddelaha-0120488291

Sharax Gaaban:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 986034400, 986037410, 986037440, 986041030, 986043890, 3351,3427, 3440, 3741, 3744, 4103, 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 51261017215, 51542402, 715424002, 71542402, 71548102, 81543102, 91540602, 91540620, 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902, 3661502350, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A010154890280, A0101549202, A010154920280, A010548902, 2871C201, 2940780, 43 6589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Faahfaahinta alaabta

OEM Code

Gawaarida la adeegsan karo

adeeg

Calaamadaha alaabta

0120488291 Amperage (A) 100
Wareeg CW
Nooca pulley Lama rakibin
Nooca pulley Go'an
Pulley Grooves 2
Furaha Furaha 243

  • Hore:
  • Xiga:

  • DUGSIGA 120469001
    DUGSIGA 120469019
    DUGSIGA 120469039
    DUGSIGA 120469101
    DUGSIGA 120469103
    DUGSIGA 120469509
    DUGSIGA 120469686
    DUGSIGA 120469982
    DUGSIGA 120488256
    DUGSIGA 120488277
    DUGSIGA 120488278
    DUGSIGA 120488282
    DUGSIGA 120488291
    DUGSIGA 120489231
    DUGSIGA 120489282
    DUGSIGA 120489316
    DUGSIGA 986033510
    DUGSIGA 986034270
    DUGSIGA 986034400
    DUGSIGA 986037410
    DUGSIGA 986037440
    DUGSIGA 986041030
    DUGSIGA 986043890
    DUGSIGA 3351
    DUGSIGA 3427
    DUGSIGA 3440
    DUGSIGA 3741
    DUGSIGA 3744
    DUGSIGA 4103
    DUGSIGA 4389
    DUGSIGA 6033GB3010
    DUGSIGA 6033GB3023
    DUGSIGA 6033GB3047
    DUGSIGA 6033GB3055
    DUGSIGA 6033GB3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DEERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AAN 311
    LEYLAND AELD077
    BEENBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA2504
    LUCAS LRA973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG577
    NINKA 51261017214
    NINKA 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    VOLVO 20402404
    Samee Model Nooca Sanadka Macluumaad
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1832 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1832 AK 2003 - 11946cc, 320HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1832 K 2003 - 11946cc, 320HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1835 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1835 AK 1997 - 2002 11946cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1835 K 1997 - 2002 11946cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1836 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1836 A 2002 - 11946cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1836 AK 2003 - 11946cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1836 K 2003 - 11946cc, 360HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1840 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1840 AK 1997 - 2002 11946cc, 394HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1840 K 1997 - 2002 11946cc, 394HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1841 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1841 K 2003 - 11946cc, 408HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1843 -  
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1843 AK 1997 - 2002 11946cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ CARRUURTA 1843 K 1997 - 2002 11946cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 B 2005 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 B 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228 C 2002 - 2004 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 B 2004 - 2005 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 B 2004 - 2005 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 K -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 B 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 K 2009 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140 K 2009 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143 K 2009 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 11967cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 245HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITO 130 kW 1999 - 4249cc, 177HP
    XARUNTA-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2012 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ VARIO 613 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 615 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 810 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 102HP
    MERCEDES-BENZ VARIO 813 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 814 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 136HP
    MERCEDES-BENZ VARIO 815 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 815 DA -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 816 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 152HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2012 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967cc, 354HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 150HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 177HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4801cc, 218HP
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201cc, 326HP
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A 2008 - 7201cc, 326HP

    Nitel qulaity warrty:

    Dhammaan alaabooyinkayagu waxay bixiyaan adeeg damaanad qaad ah oo hal sano ah. Haddii ay jiraan wax dhibaato ah oo tayo leh oo ku saabsan badeecada lafteeda laga soo bilaabo taariikhda la iibsaday, ka dib markii la xaqiijiyo waaxdayada kormeerka tayada, waxaan ku siin doonnaa alaabooyin cusub oo bilaash ah.

     Hadafka shirkadda Nitel:

    Ku qanacsanaanta macaamiisha ayaa ah ujeedkeena, waxaanan si daacad ah u rajeyneynaa inaan dhisno xiriir dheer oo xasiloon oo iskaashi leh macaamiisha si wadajir ah loo horumariyo suuqa Shirkaddeenu waxay u tixgalineysaa "qiima macquul ah, waqti wax soo saar hufan iyo adeeg wanaagsan iibka kadib" oo ah caqiidadeena. Waxaan rajeyneynaa inaan lashaqeyno macaamiil badan horumarin iyo waxtar labada dhinac ah. Waxaan soo dhaweyneynaa iibsadayaasha suurtagalka ah inay nala soo xiriiraan.
    Dhibaatooyinka ugu badan ee u dhexeeya alaab-qeybiyeyaasha iyo macaamiisha waxaa sabab u ah wada-xiriirka liita. Dhaqan ahaan, alaab-qeybiyeyaasha way diidi karaan inay wax ka weydiiyaan waxyaabaha aysan fahmin. Waxaan u jajabineynaa caqabadahaas si aan u hubinno inaad u hesho waxa aad rabto heerka aad filayso, markaad rabto. Waqtiga bixinta ugu dhakhsaha badan iyo badeecada aad rabto waa Habkayaga. 

     

    Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir